Халықаралық серіктестегі қалалық жоғары оқу орны / Мемлекеттік лицензия АБ 0137478
Халықаралық аккредитация ACBSP (АҚШ) / Институциональдық жәнемамандандырылған аккредитация БСҚЕЖҚТА(Қазақстан)

Спорт

Спартакиада туралы ереже

ҚАЕУ ХV СПАРТАКИАДАСЫН ӨТКІЗУ ТУРАЛЫ ЕРЕЖЕ 
 
 2017-2018 ОҚУ ЖЫЛЫ.

1.Мақсаты мен міндеті:

  • салауатты өмір салтын насихаттау;
  • ҚАЕУ үздік спортшыларын анықтау;
  • жастарды дене шынықтыру және спортпен жиі айналысуға, сонымен қатар университеттің оқытушылары мен қызметкерлерін салауатты өмір салтын ұстануға, денсаулық сақтау мақсатында  бұқаралық іс шараларға тарту.

2. Спартакиада бағдарламасы:

Жарыс түрлері

Команда құрамы

Өткізу орны

Өткізу орны

Е

Ә

Барлығы

1

Волейбол

8

8

16

07.11.2017

10.11.2017

ҚАЕУ спортзалы (Ворошилов көшесі, 160)
2 Баскетбол 10 10 20

05.12.2017

08.12.2017

ҚАЕУ спортзалы (Ворошилов көшесі, 160)

3

Минифутбол

10

-

10

28.04.2018

Комсомол аралы

4

Үстел үсті теннисі

3

3

6

13.04.2018

ҚАЕУ спортзалы (Ворошилов көшесі, 160)

5

Тогыз кумалак

3

3

6

19.03.2018

ҚАЕУ спортзалы (Ворошилов көшесі, 160)

6

Шахматы

3

3

6

19.03.2018

ҚАЕУ спортзалы (Ворошилов көшесі, 160)

7

 Көктемгі кросс

5

5

10

12.05.2018

Славский атындағы жағалау (Стелла)

 

3. Жарысты өткізу басшылығы

Спартакиаданы дайындаудың және өткізудің жалпы басшылығын ұйымдастыру комитеті жүзеге асырады. Жарысты өткізудің тікелей басшылығы төрешілер алқасына жүктеледі.  

Спартакиаданың бас төрешісі - Е.А. Мамбетказиев.

Бас төрешінің орынбасары:  – Цыплаков В.А.

Жарыс түрлері бойынша аға төрешілер:

  • Футзал – Сабитов М.З., Полторыхин А.И.
  • Күзгі кросс – Цыплаков В.А., Сабитов М.З.
  • Баскетбол – Полторыхин А.И., Сабитов М.З.
  • Волейбол - Толеуханов К.Т., Садыков К.З.
  • Үстел үсті тениисі  – Цыплаков В.А., Толеуханов К.Т.
  • Тоғыз құмалақ  – Толеуханов К.Т.,Садыков К.З.
  • Шахмат – Полторыхин А.И., Садыков К.З.

4. Жарысқа қатысушылар.

«Бизнес, құқық және педагогика»факультетінің құрама командалары жіберіледі.

  1. 1 курс  Бизнес, құқық және педагогика  факультеті - 1 команда  
  2. 2 курс  Бизнес, құқық және педагогика  факультеті - 1 команда  
  3. 3 курс Бизнес, құқық және педагогика  факультеті  – 1 команда  
  4. 4 курс  Бизнес, құқық және педагогика  факультеті – 1 команда  
  5. 1-2 курс Американдық бағдарлама                            – 1 команда
  6. 3-4 курс Американдық бағдарлама                            – 1 команда
  7. КАЕУ колледжі
  8. ЭҚ колледжі 

5. Жарысты өткізу жүйесі.

Жарыс спорт түрлерінің белгіленген ережесі бойынша өткізіледі.

  • Кросс – 500 м – қыздар, 1000 м – ерлер. 1 ауысым  - 15.00. 2 ауысым  - 10.00.
  • Баскетбол – командалар жеребенің көмегімен екі топқа бөлінеді, айналма жүйемен ойнайды. Топтық кезеңнен соң командалар  шығуға бағытталған  ойын түрін өткізеді.  
  1. Футзал –  шығуға бағытталған  олимпиадалық жарыс жүйесі.
  2. Волейбол – шығуға бағытталған олимпиадалық жарыс жүйесі  
  3. Үтел үсті теннисі  – командалық нәтиже есептеледі.
  4. Тоғызқұмалақ  –жеке нәтиже есептеледі.
  5. Шахмат             - жеке нәтиже есептеледі.

6. Жеңімпаздарды анықтау.

Спартакиадағы командалық біріншілік спорттық бағдарламаның барлық спорт түрлері бойынша командалар жинаған ең көп ұпай санымен төмендегі кесте негізінде  анықталады:

Орын

1

2

3

4

5

6

7

8

Ұпай саны  

10

9

8

7

6

5

4

3

 

7. Марапаттау.

Спорт түрі бойынша бірінші орын алған команда сыйлықтармен және мақтау қағаздарымен марапатталады. 2-3 орын алған командалар мақтау қағазымен марапатталады. Спартакиаданың жалпы есебі бойынша 1 орын алған команда  ҚАЕУ-нің ауыспалы кубогымен мадақталады.

8. Жарысты өткізуге қатысты шығындарды ҚАЕУ өз мойнына алады.

9. Тапсырыстар

ҚАЕУ дәрігерімен расталған атаулы тапсырыстар жарысқа бір күн қалғанда спорт түрі бойынша төрешілер алқасына тапсырылады.   

Спартакиада бағдарламы


                    ҚАЕУ  ХV СПАРТАКИАДАСЫ
 


Жарыс түрлері

Команда құрамы

Өткізу мерзімі

Өткізу орны

Е

Ә

Барлығы

1

Волейбол

8

8

16

07.11.2017

10.11.2017

ҚАЕУ спортзалы (Ворошилов көшесі, 160)
2 Баскетбол 10 10 20

05.12.2017

08.12.2017

ҚАЕУ спортзалы (Ворошилов көшесі, 160)

3

Минифутбол

10

-

10

28.04.2018

Комсомол аралы

3

Үстел үсті теннисі

3

3

6

13.04.2018

ҚАЕУ спортзалы (Ворошилов көшесі, 160)

5

Тоғыз құмалак

3

3

6

19.03.2018

ҚАЕУ спортзалы (Ворошилов көшесі, 160)

6

Шахмат

3

3

6

19.03.2018

ҚАЕУ спортзалы (Ворошилов көшесі, 160)

7

Көктемгі кросс

5

5

10

12.05.2018

Славский атындағы жағалау (Стелла)

 

ҚАЕУ СПОРТ ҮЙІРМЕЛЕРІНІҢ КЕСТЕСІ

 

ҚАЕУ СПОРТ ҮЙІРМЕЛЕРІНІҢ КЕСТЕСІ

Үйірме түрлері Өткізу уақыты Өткізу орны
1 Баскетбол

Бейсенбі-19.00-21.00

Сенбі -19.00-21.00

ҚАЕУ ДСК  
(Ворошилов көшесі, 160)
Жаттықтырушы: Полторыхин А.И.
8 7779866041
3 Волейбол

Дүйсенбі 19.00-21.00

Сейсенбі-19.00-21.00

Сәрсенбі - 18.30-20.30

Жұма-19.00-21.00

Жексенбі - 10.00-12.00

ҚАЕУ ДСК  (Ворошилов көшесі, 160)
Жаттықтырушы:
Садыков К.З., Толеуханов К.З., Рахимов А.
87054130026,87779910715,87055271926
4 Үстел үсті теннисі

Жексенбі-14.30-16.30

 ҚАЕУ ДСК  (Ворошилов көшесі, 160)
Жаттықтырушы : Сабитов М.З.
87771394022

 

Біздің чемпиондар

 

kir

Спорыгин Даниил Андреевич

Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 1 курс студенті, спорт шеберлігіне кандидат, шаңғы жарысы бойынша ҚР ұлттық жастар құрамасының мүшесі, ҚР чемпионы,    XII қысқы  спартакиада чемпионы, (FIS) халықаралық жарыстарына қатысушы, облыс чемпионы.

 

kir2

Киревнин Данил Владиславович

«Туризм» мамандығының 1 курс студенті, спорт шеберлігіне кандидат, коньки спорты бойынша ШҚО құрама командасының мүшесі, ҚР Халық ойындарының чемпионы, ШҚО чемпионы.

 

 

pods

 

Подставочкина Екатерина  Андреевна

 

«Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 2  курс студенті, ҚР спорт шебері,  Байдарка мен каноэ есуден ҚР құрама командасының мүшесі, Азия чемпионатының жүддегері, ҚР чемпионы, ШҚО чемпионы

 

katkov

  

Катков Александр Андреевич

 

Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 3  курс студенті, ҚР спорт шеберлігіне кандидат, шайбалы хоккейден ҚР чемпионы.

 

bykov

 

Быков Дмитрий Андреевич

 

Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 1  курс студенті, ҚР спорт шебері, шайбалы хоккейден ҚР чемпионы.

 

gol

 

 Голушко Иван  Дмитриевич

 

Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 2  курс студенті,   Ауыр атлетикадан Өскемен қаласындағы чемпионатта 1 орын алған; Ауыр атлетикадан Қазақстан  Республикасының командалық чемпионатында 1 орын алған.

 

 

loginov

 

Логинов Денис Евгеньевич

 Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 4  курс студенті, ҚР спорт шеберлігіне кандидат, шайбалы хоккейден ҚР чемпионы.

 

beloz

 Белозёрова Ольга Вадимовна

Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 4  курс студенті,  жеңіл атлетикадан ҚР спорт шеберлігіне кандидат (биіктікке секіру), Қазақстан Республикасының алты дүркін чемпионы;  «Мемориал Гусмана Косанова» халықаралық турнирінің жүлдегері;   XXII Олимпиадалық ойындарының чемпионы Татьяна Колпакованың жүлдесі үшін өткен 16 халықаралық ойындарының қола жүлдегері  (Қырғызстан, Бішкек қ.)

 

panova

 

Панова Мария Александровна

«Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 1 курс студенті. Оқату спортынан  СШК,  Ганновер, Германияда  ISCH 3 командалық орын,  мп 5 жаттығуы бойынша Республика чемпионы, жазғы Универсиада ойындарының қола жүлдегері, Қазақстан Республикасы Чемпионатында 2 және 3 орынға ие болған.

 

erem

Еременко Александр Александрович

«Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 1 курс студенті

Велоспорттан СШК, халықаралық жарыстардың жүлдегері, облыс чемпионы, Қазақстан Республикасы чемпионатына қатысқан.

 

 

str

 

 Стрельник Станислав Игоревич

«Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 1 курс студенті

Велоспорттан СШ, ҚР Чемионатында  2,3 орынға ие болған, республикалық, халықаралық  велоспорт жарыстарының жүлдегері, Қазақстан құрама командасының мүшесі, Азия чемпионатына қатысушы. 

 

kommis

 Комиссарова Арина Максимовна

«Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 1 курс студенті

Көркем гимнастикадан спорт шебері, Қазақстан чемпионы, Европадағы (Испания, Германия, Франция) халықаралық жарыстардың бас жүлдесіне ие болған. 

 

rash

 

Рашидов Ринат Каиргазинович

«Кеден ісі» мамандығының 4 курс студенті. Бокстан Қазақстан Республикасының спорт шебері, 2007-2012жж ШҚО чемпионы, 2012ж. Түркстан қаласында өткен бокстан олмипиада чемпионы Бекзат Саттархановты еске алудан халықаралық турнир чемпионы.

savel

 

 Савельева Кристина Владимировна

 Дене шынықтыру және спорт мамандығының 1 курс студенті, байдарка есуден спорт шебері, ҚР чемпионы, 2012-2014жж. жастар арасында ҚР бірнеше дүркін чемпионы. 2014 ж. спартакиадада 2 орын алған.

 

 

09111

Садуев Марат Маликович

«Кеден ісі» мамандығының 2 курс студенті, бокстан облыстың екі дүркін чемпионы, республикалық турнирлардың жүлдегері, финалист, Улан-Батордағы халықаралық турнир чемпионы.

prohor

 

 Проходов Никита Николаевич

 «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 4 курс студенті, 2010-2011жж ЖӘЧ-ның қола жүлдегері, 1 дивизион А тобы, шайбалы хоккейден ҚР спорт шбері, 2011-2012 жж ЖӘЧ-ның күміс жүлдегері, 1 дивизион В тобы.

 

 

sosnovsk

 

Сосновский Иван Сергеевич

«Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 2 курс студенті, Бокстан ҚР-ның спорт шеберлігіне кандидат. 2009 жылғы Семейде өткен Қазақстан-Ресей матчтық кезесуінің финалисі. 2008 ж. Матайда өткен республикалық турнир чемпионы, 2008 жылы Астана қаласында өткен республикалық турнир чемпионы.

 hokkey

 

Штефан Степан, Каратаев Бахтияр, Сентюшкин Денис, Ядрышников Кирилл, Быков Дмитрий 5В010800 «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының студенттері – жастар арасында шайбалы хоккейден 2015 -Әлем Чемпионатының қола жүлдегерлері.
 

    2016-04-05 114755

 

Жақсыбаева Мөлдір, Сахарова Екатерина

5В010800 «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 3 курс студенттері. Ұлттық лига шеберлерінің әйелдер командалары арасындағы Қазақстан Республикасының XXlV Чемпионатының алтын медаль иегерлері.

 gruzinov

Прибыткин Игорь Владимирович

«Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 1-курс студенті, спорт шеберіне үміткер, ҚР-ның дзю-до бойынша чемпионатының жеңімпазы.

 

 gruzinov

Грузинов Александр Борисович

«Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 1-курс студенті, Спорт шебері, ҚР-ның полиатлон бойынша чемпионы.

 

kir2

Каленов Ербол Сунгатович

«Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 1-курс студенті, спорт шеберіне үміткер, ҚР-ның жеңіл атлетика бойынша чемпионы.

 

 

kir

Романов Денис Сергеевич

Спорт шеберіне үміткер, байдарка және каноэмен есу бойынша Республика чемпионатының жеңімпазы.

 

rudalova

Рудовалова Маргарита Сергеевна

«Психология» мамандығының 1-курс студенті, Спорт шебері, байдарка және каноэмен есу бойынша ҚР-ның чемпионы

 

 

kir

Эбель Анастасия Павловна

«Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 1-курс студенті, Спорт шебері, ҚР-ның гандбол бойынша чемпионы, 2016 жылғы Әлем чемпионатының қатысушысы (Словакия).

 

kir2

Харитонова Вета Сергеевна

«Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 1 курс студенті, спорт шеберіне үміткер, ҚР-ның жеңіл атлетика бойынша чемпионы.

 

 

 

  БІЗДІҢ ВОЛЕЙБОЛШЫЛАР

vol1

vol2

spotrs2311

Яндекс.Метрика
© 1994-2016 Қазақстан-Американдық еркін университеті (ҚАЕУ). Барлык кукыктар коргалган.

Қазақстан Республикасы ШҚО,070018, Өскемен қаласы, Тәуелсіздік даңғылы, 86

+7(7232)52-30-70 +7(7232)61-90-23 +7(7232)49-25-10 +7(7232)22-23-24 +7(7232)61-90-24

kafu_ukg@mail.ru